امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
خود یا فیلم بگویید از علاقه سریال مورد

از فیلم یا سریال مورد علاقه خود بگویید
05-09-2019، 08:33 PM,
RE: از فیلم یا سریال مورد علاقه خود بگویید
(02-09-2019، 11:54 AM)AlirezA M نوشته است: فیلم های ترسناک ماورایی دوست دارم مثل سری فیلم های کانجرینگ و جن گیر و گراج و رینگ و از این قبیل فیلم ها biggestgrin
وای کانجرینگ عالیه عالی ولی متاسفانه بقیه فیلم های این مجموعه چنگی به دل نمیزنه. Undecided

دوستان پیشنهاد می کنم  ringu رو هم ببینید که نسخه ژاپنی رینگ هست که قبل از سری فیلم های آمریکایی رینگ ساخته شده و خیلی هم قشنگه . دوبله هم شده.
(04-09-2019، 12:44 AM)wrongturn نوشته است: دوستان توصیه می کنم سریال چرنوبیل رو ببینید. خیلی قشنگه و 5 قسمت هم بیشتر نیست. بر اساس حادثه چرنوبیل ساخته شده و همین که از روی واقعیت ساخته شده زیباییش رو دوچندان می کنه.

بازی تاج و تخت هم از سریال های مورد علاقم بود که تموم شد.

و اینکه منم الان دارم سریال ترور رو می بینم. البته چون فصل اول رو ندیده بودم تازه دانلود کردم و از اول دارم میبینم.

از قدیمی ترها هم سریال لاست رو خیلی دوست داشتم. وقت کنم یه بار دیگه میبینمش. yess

‌موافقم. چرنوبیل خیلی سریال قشنگیه  labkhand ‌ ترور رو هم به پیشنهاد دوستان میخوام ببینم biggestgrin
پاسخ
 سپاس شده توسط shervin ، رعنا ملکان ، aseman ، AlirezA M ، رزا ، shamim ، soheil124 ، wrongturn ، P@RSA

پیام‌های داخل این موضوع
RE: از فیلم یا سریال مورد علاقه خود بگویید - توسط mehran - 05-09-2019، 08:33 PM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile کتاب مورد علاقه خود را به دوستانتان معرفی کنید soheil124 11 9,447 23-11-2019، 10:37 PM
آخرین ارسال: دادماس

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان