امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
در گیاهان غیر آبزی و پاسخ پرسش مورد

پرسش و پاسخ در مورد گیاهان غیر آبزی
14-09-2014، 09:34 PM,
RE: پرسش و پاسخ در مورد گیاهان غیر آبزی
(03-09-2014، 11:54 PM)Am!r نوشته است: سلام
بهتره هر وقت شد آنالیز رو بذارید که چک کنم.
فعلا نیازی به تعویض نمیبینم مگه اینکه بعدا که آنالیزش رو میذارید دلیلی برای این کار باشه.
فعلا اگه میتونید دقیقا اندازه بگیرید که در هر وعده چند سی سی کود به آب اضافه میکنید...بعد حجم کود خالص رو تقسیم بر 4 بکنید و از این به بعد با هر آبیاری 1/4 دوز کوددهی داشته باشید.

سلام

بالاخره امروز تونستم از کودهایی که به گیاهان می دم عکس بگیرم. گلفروش، بسته کود آهن رو به مغازش اورده بود که عکسش رو ضمیمه پست کردم. می گفت اسمش سکوسترن هست که البته می بینید روی جعبه نوشته شده فروسترن! البته می گفت اصلاً نیست و به سختی پیدا می شه.

از طرفی کود کامل گیاهی هم که به رنگ آبی هست رو می گفت کود کامل گیاهی کریستال که فکر می کنم کریستالون باشه! می گفت در کیسه های بزرگ عرضه می شه و کیسه اصلی رو نداشت. مجبور شدم فقط از کود عکس بگیرم. ضمناً می گفت محصول آلمان هست که اگر کریستالون باشه هلندی هست.

در هر حال این 2 کود رو با هم ترکیب کرده و محلولی ساخته که به رنگ شربت آلبالو هست و من اون رو در یک ظرف نوشابه 1.5 لیتری دریافت کردم. از اوضاع گیاهانم اینطور به نظر می رسه که خیلی تأثیر مثبتی داره!

متشکرم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

[تصویر:  1381817162.gif]
emoticon-object-040 وب سایت رازبقــــــــا یک دانشنامه آزاد است با موضوع جانوران، گیـــــاهان، طبیعت و محیط زیست و پروفایل های اطلاعاتی این وب سایت توسط اعضای آن گردآوری و ترجمه شده اند، پس به پاس تلاششــــــان اگر قصد استفاده از مطالب را در پایگاه خود داشتید، ذکر منبع و درج لینک را فراموش نفرمایید. افراد خاطی بر اساس قانون جرائم رایــــــانه ای با "پیگرد قانونی" مواجه خواهند شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط behnam ، Am!r ، رزا ، P@RSA

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پرسش و پاسخ در مورد گیاهان غیر آبزی - توسط Neda Ariania - 14-09-2014، 09:34 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان