امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5

[-]
کلمات کلیدی
اعلام اولیه پس سایت اندازی از راه اشکالات

اعلام اشکالات اولیه پس از راه اندازی سایت
14-10-2013، 09:29 PM,
RE: اعلام اشکالات اولیه پس از راه اندازی سایت
(14-10-2013، 09:17 PM)shahab24 نوشته است: سلام مجدد
نمیدونم این رو من فقط میبینم یا همه میبینن...نمیدونم اسم این رو ایراد میشه گذاشت یا نمیشه اما....تا حالا توجه کردین یه نامی به اسم Google تو بخش کاربران آنلاین همیشه هست!!!
[تصویر:  1381817933.jpg]
سلام

اینها ربات ها و اسپایدرها هستن که می شه به این شکل دیده نشن یعنی فقط بصورت مهمان بیان توی سایت اما من گزینه اسامی اصلی اونها رو فعال کردم که با اسامی خودشون وارد سایت بشن و قابل شناسایی باشن.

معروف ترین هاشون «گوگل» و «الکسا» و «یاهو» هستن. البته چند روز پیش «bing» هم وارد سایت شده بود.

مشکلی نداره

متشکرم
[تصویر:  1381817162.gif]
emoticon-object-040 وب سایت رازبقــــــــا یک دانشنامه آزاد است با موضوع جانوران، گیـــــاهان، طبیعت و محیط زیست و پروفایل های اطلاعاتی این وب سایت توسط اعضای آن گردآوری و ترجمه شده اند، پس به پاس تلاششــــــان اگر قصد استفاده از مطالب را در پایگاه خود داشتید، ذکر منبع و درج لینک را فراموش نفرمایید. افراد خاطی بر اساس قانون جرائم رایــــــانه ای با "پیگرد قانونی" مواجه خواهند شد.
 سپاس شده توسط B@B@K ، shahab24 ، Am!r ، farhad-2007 ، Nusehotte ، meevaimigorit ، Michaelrife ، geoguerefenly ، VopytouppyJep ، absotbapobona ، JohnesCeda ، CalvinTiz ، Groversinc ، Neogyweem ، Matthewsced

پیام‌های داخل این موضوع
RE: اعلام اشکالات اولیه پس از راه اندازی سایت - توسط Neda Ariania - 14-10-2013، 09:29 PM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات متفرقه مربوط به سایت و انجمن ها mehran 2 7,484 03-06-2015، 08:08 PM
آخرین ارسال: Neda Ariania
  گزارش ایرادهای سیستمی موجود در سایت Neda Ariania 0 4,104 12-03-2014، 11:30 AM
آخرین ارسال: Neda Ariania

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان