امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
گیاهان ariania ندا آریانیا neda

گیاهان ندا آریانیا Neda Ariania
27-09-2014، 07:17 PM,
RE: گیاهان ندا آریانیا Neda Ariania
سلام

این عکس که خاطرتون هست؟

[تصویر:  1411847923.jpg]

در واقع فقط سر کرم در تله گیر افتاده بود و بقیه بدنش خارج از تله مونده بود. البته علتش هم این هست که تله دیر عمل کرد و من تصور کردم که فعال نیست اما وقتی خواستم کرم رو از تله دور کنم، ناگهان بسته شد و به این شکل، قسمت اعظم طعمه، خارج از تله موند و من هم برای اینکه آسیبی به تله نرسه، به همون شکل رهاش کردم.

دیشب که به بوته های ونوس سر زدم دیدم این تله باز شده و کرم هم چسبیده به زائده های حاشیه تله. ظاهراً آنچه که از کرم در تله گیر کرده بود انقدر کم و ناچیز بوده که گیاه احساس کرده چیزی به چنگ نیاورده و دوباره برای گرفتن طعمه، تله ش رو باز کرده بود. من هم خیلی آهسته و با احتیاط، مجدداً کرم رو در داخل تله قرار دادم که بلافاصله تله بسته شد و کرم بطور کامل به دام افتاد.

اما تا به حال من فقط به دو تله از بوته بزرگ غذا دادم و بوته کوچک انقدر کوچک هست که در واقع هنوز قادر نیستم بهش غذا برسونم. امروز توی این فکر بودم که باید براش چه کار کرد و تا کی باید صبر کنم تا بتونم به تله هاش غذا بدم. توی این فکر بودم و داشتم عکس هایی رو که از ونوس ها گرفتم مرور می کردم که متوجه چیز عجیبی شدم. بقایای حشراتی که قربانی تله های بسیار کوچک بوته کوچکتر شده بودن! موجود کوچکی که می تونه تا این حد مرگ آور باشه! 

این تصاویر چندین برابر بزرگتر شدن...

[تصویر:  1411845636.jpg]

[تصویر:  1411917142.jpg]

[تصویر:  1411930221.jpg]

[تصویر:  1411859323.jpg]
[تصویر:  1381817162.gif]
emoticon-object-040 وب سایت رازبقــــــــا یک دانشنامه آزاد است با موضوع جانوران، گیـــــاهان، طبیعت و محیط زیست و پروفایل های اطلاعاتی این وب سایت توسط اعضای آن گردآوری و ترجمه شده اند، پس به پاس تلاششــــــان اگر قصد استفاده از مطالب را در پایگاه خود داشتید، ذکر منبع و درج لینک را فراموش نفرمایید. افراد خاطی بر اساس قانون جرائم رایــــــانه ای با "پیگرد قانونی" مواجه خواهند شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط MIRZA ، Am!r ، AlirezA M ، mehran ، shervin ، رزا ، P@RSA ، farhad-2007

پیام‌های داخل این موضوع
فلفل زینتی Capsicum annuum - توسط Neda Ariania - 07-09-2014، 07:23 PM
RE: گیاهان ندا آریانیا Neda Ariania - توسط Neda Ariania - 27-09-2014، 07:17 PM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گیاهان بهنام behnam behnam 15 17,102 05-09-2016، 11:46 PM
آخرین ارسال: behnam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان