امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
لوازم بازار آبزیان آکواریوم و زینتی اخبار ماهی ها

اخبار بازار ماهی ها و آبزیان زینتی و لوازم آکواریوم
07-01-2014، 09:38 AM, (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-01-2014، 07:48 AM، توسط Neda Ariania.)
اخبار بازار ماهی ها و آبزیان زینتی و لوازم آکواریوم
سلام

لطفاً قبل از ایجاد پست در این بخش، به نکاتی که در زیر آمده توجه فرمایید:

- هدف از ایجاد این بخش، ارائه اطلاعات بازار ماهی ها و آبزیان زینتی و لوازم آکواریوم است لذا پست های شما باید صرفاً جنبه اطلاع رسانی داشته باشند. لطفاً از ارائه پست های تبلیغی برای یک فروشنده یا تولید کننده خاص پرهیز کنید و در صورتی که چنین قصدی دارید، رسماً تقاضای درج تبلیغ نمایید.

- پست شما باید حاوی اطلاعات مورد نیاز اعضا باشد؛ اطلاعاتی مثل مشخصات کالا، نشانی یا شماره تماس محل فروش و قیمت کالا، پس از بحث و جدل و به زیر سوال بردن پست های یکدیگر به شدت خودداری کنید. بدگویی از عرضه کنندگان محصولات هم مثل تبلیغ برای ایشان به شدت در این تاپیک ممنوع است.

متشکرم
[تصویر:  1381817162.gif]
emoticon-object-040 وب سایت رازبقــــــــا یک دانشنامه آزاد است با موضوع جانوران، گیـــــاهان، طبیعت و محیط زیست و پروفایل های اطلاعاتی این وب سایت توسط اعضای آن گردآوری و ترجمه شده اند، پس به پاس تلاششــــــان اگر قصد استفاده از مطالب را در پایگاه خود داشتید، ذکر منبع و درج لینک را فراموش نفرمایید. افراد خاطی بر اساس قانون جرائم رایــــــانه ای با "پیگرد قانونی" مواجه خواهند شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط P@RSA ، shervin ، aseman ، soheil124 ، AlirezA M ، سیروس پیرهادی ، mehran ، wrongturn
06-10-2019، 10:12 AM,
RE: پیرانای شکم قرمز / Red - Bellied Piranha / Pygocentrus nattereri
(22-08-2016، 12:39 PM)behnam نوشته است: سلام به دوستان ایا تو لیست وارداتی ماهیان ایران هست یا همگی اون هایی که تو بازارن پاکو هستن

من دیروز نواب بودم. چندتا مغازه پیرانا اورده بودن. کوچولو بودن در حد 10 سانتی یا کمتر. جهت اطلاع دوستان Cool
متاسفانه به اسم مغازه ها دقت نکردم. نزدیک پل مرتضوی
پاسخ
 سپاس شده توسط mehran ، shervin ، سیروس پیرهادی ، AlirezA M
07-10-2019، 08:41 AM,
(06-10-2019، 10:12 AM)soheil124 نوشته است:
(22-08-2016، 12:39 PM)behnam نوشته است: سلام به دوستان ایا تو لیست وارداتی ماهیان ایران هست یا همگی اون هایی که تو بازارن پاکو هستن

من دیروز نواب بودم. چندتا مغازه پیرانا اورده بودن. کوچولو بودن در حد 10 سانتی یا کمتر. جهت اطلاع دوستان Cool

میگن قاچاقی میان. درسته؟ Exclamation
پاسخ
 سپاس شده توسط shervin ، soheil124 ، سیروس پیرهادی
10-10-2019، 11:40 PM,
(07-10-2019، 08:41 AM)mehran نوشته است:
(06-10-2019، 10:12 AM)soheil124 نوشته است:

میگن قاچاقی میان. درسته؟ Exclamation

قاچاقی هستن وگرنه الان پر بود. اونام که دیدید پاکو هستن الکی میگن پیرانا میکنن تو پاچه ملت Dodgy Undecided
البته بعضی واردکننده ها میارن خیلی کم.
پاسخ
 سپاس شده توسط mehran ، soheil124 ، wrongturn ، AlirezA M ، shervin ، P@RSA ، Neda Ariania ، aseman
25-10-2019، 11:29 AM,
RE: اخبار بازار ماهی ها و آبزیان زینتی و لوازم آکواریوم
ولی واقعا تشخیصشون سخته. پیرانا و پاکو. البته من تاپیک  تفاوت های ظاهری پاکو و پیرانا differences between pacu and piranha  رو خوندم اما راستش با اینکه اطمینان داشتم که می تونم تشخیصشون بدم اما وقتی توی نواب یه بار داشتن پیرانا!!!! میفروختن هر چی نگاه کردم هم شبیه پیرانا بودن هم پاکو. خیلی نزدیک به هم هستن بخصوص تو بچگی. روی عکس تشخیص راحته اما در واقعیت سخته چون هم مرتب در حال شنا هستن و تکون میخورن هم خیلی کوچیک بودن اونایی که من دیدم و واقعا سخت میشد تشخیص داد  Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided

کلا از خریدش منصرف شدم. ترسیدم بخرم بعد معلوم شه پاکو خریدم. [تصویر:  vaaaaaaay.gif]

دوستان اگه کسی جایی سراغ داشت و مطمئن بود پیرانا هستن خبر بده خواهشااااااااااااااااااااااااً labkhand

چرا راه دور میرم Undecided  خانم آریانیا شما از کجا خریدید؟ Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط shervin ، AlirezA M ، Neda Ariania ، mehran ، soheil124 ، سیروس پیرهادی ، P@RSA
26-10-2019، 08:02 PM, (آخرین ویرایش در این ارسال: 26-10-2019، 08:06 PM، توسط Neda Ariania.)
(25-10-2019، 11:29 AM)wrongturn نوشته است: ولی واقعا تشخیصشون سخته. پیرانا و پاکو. البته من تاپیک  تفاوت های ظاهری پاکو و پیرانا differences between pacu and piranha  رو خوندم اما راستش با اینکه اطمینان داشتم که می تونم تشخیصشون بدم اما وقتی توی نواب یه بار داشتن پیرانا!!!! میفروختن هر چی نگاه کردم هم شبیه پیرانا بودن هم پاکو. خیلی نزدیک به هم هستن بخصوص تو بچگی. روی عکس تشخیص راحته اما در واقعیت سخته چون هم مرتب در حال شنا هستن و تکون میخورن هم خیلی کوچیک بودن اونایی که من دیدم و واقعا سخت میشد تشخیص داد  Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided Undecided

کلا از خریدش منصرف شدم. ترسیدم بخرم بعد معلوم شه پاکو خریدم. [تصویر:  vaaaaaaay.gif]

دوستان اگه کسی جایی سراغ داشت و مطمئن بود پیرانا هستن خبر بده خواهشااااااااااااااااااااااااً labkhand

چرا راه دور میرم Undecided  خانم آریانیا شما از کجا خریدید؟ Big Grin

سلام

من از تهران نخریدم. به واسطه یکی از آشنایان از واردکننده ای در شهرستان خریدمشون Shy

اما شنیدم که قاچاقی پیرانا رو وارد می کنن Undecided

متشکرم
[تصویر:  1381817162.gif]
emoticon-object-040 وب سایت رازبقــــــــا یک دانشنامه آزاد است با موضوع جانوران، گیـــــاهان، طبیعت و محیط زیست و پروفایل های اطلاعاتی این وب سایت توسط اعضای آن گردآوری و ترجمه شده اند، پس به پاس تلاششــــــان اگر قصد استفاده از مطالب را در پایگاه خود داشتید، ذکر منبع و درج لینک را فراموش نفرمایید. افراد خاطی بر اساس قانون جرائم رایــــــانه ای با "پیگرد قانونی" مواجه خواهند شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط mehran ، soheil124 ، wrongturn ، AlirezA M ، سیروس پیرهادی ، shervin ، P@RSA ، aseman
28-10-2019، 11:06 AM,
با ممنوع کردنش کاری درست نمیشه. باید اطلاع رسانی درست انجام بدن که مردم حیوانات خانگیشونو توی طبیعت رها نکنن. Dodgy

اینجوری اونهایی که بلد کار هستن یا علاقمندن می تونن از داشتنش لذت ببرن. [تصویر:  arms.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، mehran ، wrongturn ، سیروس پیرهادی ، shervin ، aseman

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان