امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
قدرشناسي به رسم

*** به رسم قدرشناسي ***
11-12-2013، 09:44 AM, (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-12-2013، 10:44 AM، توسط Neda Ariania.)
*** به رسم قدرشناسي ***
سلام

گاهي پيش مي ياد كه بخوايم از دوستي كه در تالار پيدا كرديم بخاطر محبت يا همكاري و راهنماييش تشكر كنيم.

گاهي هم ممكنه بخوايم از مدير انجمني كه در اون فعاليت داريم براي تلاش هاش قدرداني كنيم.

خودم هميشه معتقدم قدرداني رسم قشنگيه!!! اينكه به خاطرمون بمونه كه در جايي كسي صميمانه كاري رو براي ما انجام داده بسيار زيباست!!!

شايد گاهي احساس كنيم كه زدن دكمه سپاس به تنهايي كافي نيست. در چنين مواقعي مي تونيم احساسمون رو طي يك پست در اين قسمت بیان كنيم.

متشكرم
[تصویر:  1381817162.gif]
emoticon-object-040 وب سایت رازبقــــــــا یک دانشنامه آزاد است با موضوع جانوران، گیـــــاهان، طبیعت و محیط زیست و پروفایل های اطلاعاتی این وب سایت توسط اعضای آن گردآوری و ترجمه شده اند، پس به پاس تلاششــــــان اگر قصد استفاده از مطالب را در پایگاه خود داشتید، ذکر منبع و درج لینک را فراموش نفرمایید. افراد خاطی بر اساس قانون جرائم رایــــــانه ای با "پیگرد قانونی" مواجه خواهند شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط B@B@K ، Am!r ، Amir ، farhad-2007 ، MIRMOHAMADI ، alireza kamali ، b.pakray ، mehran ، behnam ، shervin ، AlirezA M ، رزا ، aseman
06-09-2016، 07:11 PM,
RE: *** به رسم قدرشناسي ***
ممنون که دوباره برگشتید
اونم با قدرت
smiley-signs001
پاسخ
 سپاس شده توسط Am!r ، behnam ، P@RSA ، shervin ، Neda Ariania ، AlirezA M ، رزا
21-09-2016، 10:34 AM,
ممنون بخاطر مطالب دوره های زمین شناسی thankyou
درباره آتشفشانها هم مطلب بذارین ممنون میشم Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط shervin ، P@RSA ، Neda Ariania ، AlirezA M ، رزا
05-09-2019، 07:28 PM,
سلام

خیلی خوشحالم که بعد از مدتها دارم اینجا پست میزنم. خوشحال تر هستم و ممنونم بخاطر اینکه سایت دوباره فعال شده.

امیدوارم فعالیتش پایدار باشه

سپاس
[تصویر:  rose.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط mehran ، Neda Ariania ، shervin ، رعنا ملکان ، aseman ، AlirezA M ، رزا ، shamim

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان