امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5

[-]
کلمات کلیدی
اعلام اولیه پس سایت اندازی از راه اشکالات

اعلام اشکالات اولیه پس از راه اندازی سایت
17-10-2013، 10:30 AM,
RE: اعلام اشکالات اولیه پس از راه اندازی سایت
سلام
من برای ورود به سایت مشکل دارم...اولین مشکل اینه که برای ورود نمیشه از پسورد ذخیره شده در بروزر استفاده کرد و با وجود درست بودن پسورد ذخیره شده،نرم افزار سایت ارور میده و هر بار باید پسورد رو دستی وارد کنم.دوم اینکه حتی بعد از وارد کردن پسورد از فیلد بالای سایت و وارد شدن به سایت هربار که ارسالهای جدید یا صفحات مشابه رو باز میکنم،نرم افزار من رو نمیشناسه و باید دوباره رمز رو بزنم و وارد بشم!
اینرو هم عرض کنم که پذیرش کوکی ها در بروزرم فعال هست.
autumn2
 سپاس شده توسط Neda Ariania ، shahab24
17-10-2013، 10:34 AM,
(17-10-2013، 10:30 AM)Am!r نوشته است: سلام
من برای ورود به سایت مشکل دارم...اولین مشکل اینه که برای ورود نمیشه از پسورد ذخیره شده در بروزر استفاده کرد و با وجود درست بودن پسورد ذخیره شده،نرم افزار سایت ارور میده و هر بار باید پسورد رو دستی وارد کنم.دوم اینکه حتی بعد از وارد کردن پسورد از فیلد بالای سایت و وارد شدن به سایت هربار که ارسالهای جدید یا صفحات مشابه رو باز میکنم،نرم افزار من رو نمیشناسه و باید دوباره رمز رو بزنم و وارد بشم!
اینرو هم عرض کنم که پذیرش کوکی ها در بروزرم فعال هست.
سلام

خیلی جالبه، چون یکی دیگه از دوستان می گفت که وقتی وارد می شه دیگه نمی تونه خارج بشه Big Grin

من خودم از مرورگر فایرفاکس استفاده می کنم که ظاهراً به این برنامه بهتر جواب میده.

دو نفر از دوستان با این برنامه مشکل داشتن که هر دو از گوگل کروم استفاده می کردن. اینم بگم که من یک روز کامل با گوگل کروم توی سایت بودم و با هیچ مشکلی برخورد نکردم. اما با اکسپلورر مشکل داشتم.

فکر می کنم به نوع مرورگر برمی گرده. بعضی نسخه ها پشتیبانی نمی کنن.

متشکرم
[تصویر:  1381817162.gif]
emoticon-object-040 وب سایت رازبقــــــــا یک دانشنامه آزاد است با موضوع جانوران، گیـــــاهان، طبیعت و محیط زیست و پروفایل های اطلاعاتی این وب سایت توسط اعضای آن گردآوری و ترجمه شده اند، پس به پاس تلاششــــــان اگر قصد استفاده از مطالب را در پایگاه خود داشتید، ذکر منبع و درج لینک را فراموش نفرمایید. افراد خاطی بر اساس قانون جرائم رایــــــانه ای با "پیگرد قانونی" مواجه خواهند شد.
 سپاس شده توسط shahab24 ، Am!r
17-10-2013، 01:23 PM,
سلام:
من با گوگل کروم مشکل داشتم ولی الان دیگه ندارم و مشکلی نیست
زندگی حکمت اوست
زندگی دفتری از خاطره هاست
چند برگی را تو ورق خواهی زد
مابقی را قسمت

[تصویر:  1381924920.jpg]
 سپاس شده توسط Neda Ariania ، Am!r ، shahab24
17-10-2013، 08:58 PM,
مرورگر من هم فایرفاکسه و بنظرم آخرین ورژنش هم باشه.
autumn2
 سپاس شده توسط shahab24 ، Neda Ariania
17-10-2013، 09:11 PM,
سلام
خب من مدتی با مرورگر کروم مشکل داشتم حتی با موزیلا هم به مشکل خوردم.بعد از بررسی هایی که شد آخر سر به نرم افزاری به اسم SpeedyFox رسیدم.این نرم افزار هم برای کروم و هم موزیلاست، چه موزیلا32 بیتی یا همون FireFox چه موزیلا64 بیتی WaterFox ... این نرم افزار باعث بهبود کار این دو یا بهتر بگم سه مرورگر شد و سرعتشون هم تا حدودی بالاتر میبره.می تونید SpeedyFox رو تو سایت های دانلود ایرانی پیداش کنید.
فاقعی

آنچه می سازی،ثمره تصور توست
 سپاس شده توسط Neda Ariania ، Am!r
18-10-2013، 12:27 PM,
سلام
مشکل من همچنان باقیه...به سایتهای دانلود داخلی اعتماد ندارم از سایتهای خارجی هم دانلود کردن داستان داره جدیدا مد شده یک فایل کوچک دانلودر میذارن که باقی دانلود رو خودش انجام میده که از اون هم خوشم نمیاد.
اما در کل نظر من اینه که :اصولا قرار نیست برای هر سایتی که چنین مشکلاتی داریم نرم افزار به سیستم اضافه کنیم که!از همه کاربران هم که نمیتونیم چنین چیزی رو بخوایم.بالاخره مشکل جایی در نرم افزار سایته که باید رفع بشه چون من با سایتهای دیگه چنین مشکلی رو ندارم.
اما شهاب جان میشه در مورد این نرم افزار بیشتر توضیح بدی که دقیقا کارش چیه؟چطور اجرا میشه؟جداگانه باید اجرا بشه یا اینکه خودش میره روی بروزر نصب میشه و برای استفاده فقط باید بروزر رو باز کرد؟خطر امنیتی ایجاد میکنه یا خیر؟
autumn2
18-10-2013، 12:51 PM,
(18-10-2013، 12:27 PM)Am!r نوشته است: بالاخره مشکل جایی در نرم افزار سایته که باید رفع بشه چون من با سایتهای دیگه چنین مشکلی رو ندارم.
سلام

من معتقدم به مرور گر مربوط می شه. برخی نسخه ها برخی برنامه ها رو پشتیبانی نمی کنن. آخه دوستان با گوگل کروم مشکل داشتن (حالا کدوم نسخه نمی دونم!) و من نداشتم. الان من با فایرفاکس کار می کنم و مشکلی ندارم اما برخی دارن. خودم با اکسپلورر مشکل داشتم. پس به نسخه مرورگر برمی گرده. ممکنه اون فروم های دیگه، نسخه هاشون قدیمی تر باشه!

البته این مسأله بررسی می شه

متشکرم
emoticon-object-040 وب سایت رازبقــــــــا یک دانشنامه آزاد است با موضوع جانوران، گیـــــاهان، طبیعت و محیط زیست و پروفایل های اطلاعاتی این وب سایت توسط اعضای آن گردآوری و ترجمه شده اند، پس به پاس تلاششــــــان اگر قصد استفاده از مطالب را در پایگاه خود داشتید، ذکر منبع و درج لینک را فراموش نفرمایید. افراد خاطی بر اساس قانون جرائم رایــــــانه ای با "پیگرد قانونی" مواجه خواهند شد.
 سپاس شده توسط Am!r ، shahab24
18-10-2013، 03:28 PM, (آخرین ویرایش در این ارسال: 18-10-2013، 03:30 PM، توسط Am!r.)
(18-10-2013، 12:51 PM)Neda Ariania نوشته است: سلام

الان من با فایرفاکس کار می کنم و مشکلی ندارم اما برخی دارن. خودم با اکسپلورر مشکل داشتم. پس به نسخه مرورگر برمی گرده. ممکنه اون فروم های دیگه، نسخه هاشون قدیمی تر باشه!

البته این مسأله بررسی می شه

متشکرم
سلام
 فایر فاکستون چه ورژنیه؟
autumn2
18-10-2013، 05:02 PM,
(18-10-2013، 03:28 PM)Am!r نوشته است: سلام
 فایر فاکستون چه ورژنیه؟

سلام

Version=24.0
 سپاس شده توسط Am!r ، shahab24
18-10-2013، 10:43 PM, (آخرین ویرایش در این ارسال: 18-10-2013، 10:43 PM، توسط shahab24.)
سلام،خب این نرم افزار به صورت جدا گونه اجرا میشه و اصلا نیاز به نصب سیستمی نداره.فقط برای اولین اجرا کمی (در حد ثانیه) طول میکشه تا مرورگرهای فایرفاکس و کرم رو پیدا کنه،بعد از اون اخطار  میده که این مرورگرها حتما باید بسته باشن.بیشترین کاری که میکنه پاکسازی مطالب زائد این مرورگرهاست.چطوری بگم...مثلا عین Disk Defragmenter عمل میکنه.فضاهای خالی رو پر میکنه تا لود مرورگرها سریعتر بشه.من که باهاش مشکل امنیتی نداشتم چندتا آنتی و فایروال هم امتحان کردم.
در مورد دانلود هم باید ببینی از چه سایتی میخوای دانلود کنی.ببخشید ندا خانوم اما اگرفکر میکنید تبلیغه این قسمت رو خودتون ویرایش کنید...من به شخصه فایل های پی سی دانلود رو امتحان کردم و مشکلی نداشتن.اینم از همونجا دانلود کردم.در حدود 1 مگابایت هم بیشتر حجم نداره.

راستی ورژن کروم من30.0.1599.101  هستش...wtarefox هم 24 هست
فاقعی

آنچه می سازی،ثمره تصور توست
 سپاس شده توسط Am!r ، Neda Ariania

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات متفرقه مربوط به سایت و انجمن ها mehran 2 7,463 03-06-2015، 08:08 PM
آخرین ارسال: Neda Ariania
  گزارش ایرادهای سیستمی موجود در سایت Neda Ariania 0 4,095 12-03-2014، 11:30 AM
آخرین ارسال: Neda Ariania

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان