امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
سخن بزرگان

سخن بزرگان
31-08-2019، 11:08 AM,
سخن بزرگان
دوستان عزیز لطفا جملات حکیمانه از بزرگان را در این تاپیک قرار دهید

توجه کنید که این بخش مربوط به سخن بزرگان است پس دیالوگ های ماندگار مربوط به فیلم ها  را در تاپیک خودش قرار دهید: دیالوگ های ماندگار
پاسخ
 سپاس شده توسط aseman ، soheil124 ، AlirezA M ، shamim ، رزا ، wrongturn ، shervin ، P@RSA ، mehran
31-08-2019، 11:15 AM,
RE: سخن بزرگان
هنگامی که در شادی به روی انسان بسته میشود بلافاصله در دیگری باز می شود اما ما آنقدر به در بسته خیره میشویم که در باز شده را نمی بینیم.
هلن کلر

نیازی نیست انسان ها را امتحان کنید، کمی صبر کنید خودشان امتحانشان را پس می دهند.
ارنست همینگوی

دزد اگر شب، گرم یغما کردن است ....... دزدی حکام، روز روشن است
پروین اعتصامی
پاسخ
 سپاس شده توسط aseman ، soheil124 ، AlirezA M ، shamim ، رزا ، wrongturn ، shervin ، P@RSA ، mehran
31-08-2019، 11:08 PM,
دو چیز خیلی سروصدا می کند: خرده پول و خرده معلومات /// آلبرت انیشتین

شاید انسان ترجیح می دهد که درکش کنند تا این که دوستش داشته باشند /// جورج اورول

اگر جرات زدن حرف حق را نداری، دست کم برای آنهایی که حرف ناحق میزنند دست نزن /// گاندی

اگر یاد کسی هستیم
این هنر اوست
نه هنر ما
چقدر زیباست کسی را دوست بداریم
نه برای نیاز
نه از روی اجبار
و نه از روی تنهایی
فقط برای اینکه ارزشش را دارد /// فروغ فرخزاد
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، AlirezA M ، رعنا ملکان ، shamim ، رزا ، wrongturn ، shervin ، P@RSA ، mehran
09-09-2019، 06:40 PM,
به یاد داشته باشید که خوشبختی انسان به مقام یا دارایی او بستگی ندارد، خوشبختی تنها به اندیشه او بستگی دارد. "دیل کارنگی"

من هیچوقت از دست دیگران ناراحت نمی شوم، فقط نظرم را درموردشان عوض می کنم. "آل پاچینو"

یک سیب افتاد و جهان از قانون جاذبه باخبر شد، میلیون ها جسد افتاد ولی بشر معنی انسانیت را درک نکرد. "چارلی چاپلین"
پاسخ
 سپاس شده توسط رعنا ملکان ، shervin ، soheil124 ، AlirezA M ، P@RSA ، mehran ، aseman ، shamim ، رزا
09-09-2019، 09:47 PM,
می دانم اگر قضاوت نادرستی درباره کسی بکنم،  جهان همه تلاشش را می کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی همه ما شبیه یکدیگریم.
داستایوفسکی
پاسخ
 سپاس شده توسط shervin ، soheil124 ، AlirezA M ، P@RSA ، wrongturn ، mehran ، aseman ، shamim ، رزا
29-09-2019، 11:55 PM,
آدم بدبین سختی را در هر فرصتی می بیند.
آدم خوش بین فرصت را در هر سختی.
چرچیل

برای دوست داشتن یک نفر وقت لازم است
برای نفرت گاهی فقط یک حادثه
گاهی یک ثانیه کافی است.
اسماعیل فصیح
پاسخ
 سپاس شده توسط shamim ، AlirezA M ، P@RSA ، رزا ، wrongturn ، mehran ، shervin ، soheil124 ، aseman
11-10-2019، 09:56 AM,
جرم ما محرومان هیچگاه ثابت نمی شود، چون "کارگری" اثر انگشتمان را سائیده است.   (حسین پناهی)

هر چه که هستید، یک نمونه خوبش باشید.    (آبراهام لینکلن)

باید زیاد مطالعه کنید تا بدانید که هیچ نمی دانید.  (شارل دو مونتسکیو)

برای تمام عمر، فعالیت مورد علاقه من کتاب خواندن بود.   (ادری هپبورن)
پاسخ
 سپاس شده توسط mehran ، shamim ، soheil124 ، AlirezA M ، shervin ، aseman ، P@RSA ، wrongturn ، رعنا ملکان
14-10-2019، 10:08 PM,
تنها یک مخلوق دروغگو وجود دارد: انسان       (آرتور شوپنهاور . فیلسوف آلمانی)

ابتدا فکر می کردم که مملکت وزیر دانا می خواهد، بعد فکر کردم شاید شاه دانا می خواهد، اما اکنون می فهمم ملت دانا می خواهد.    (امیرکبیر)
پاسخ
 سپاس شده توسط mehran ، P@RSA ، shervin ، wrongturn ، aseman ، AlirezA M ، رزا ، shamim ، رعنا ملکان
24-11-2019، 12:55 PM,
مصمم شوید که کاری باید صورت گیرد، سپس راه انجام آن را خواهید یافت. (آبراهام لینکلن)

سکوت استدلالی است که معانی دیگری را بر دوش می کشد. (ارنستو چگوارا)

انسان ها هر چه درک بیشتری داشته باشند، رنج بیشتری می کشند. (لئوناردو داوینچی)
پاسخ
 سپاس شده توسط wrongturn ، AlirezA M ، shervin ، mehran ، رزا ، aseman ، shamim ، soheil124 ، P@RSA
05-12-2019، 08:28 PM,
انسان ها کفش و لباس پنج سال پیش خود را استفاده نمی کنند اما با باورهای هزار سال قبل زندگی می کنند.
دکتر فرهنگ هولاکویی

حتی افرادی هم که معتقدند سرنوشت همه از قبل تعیین شده، موقع رد شدن از خیابان ابتدا دو طرف آن را نگاه می کنند.
استیون هاوکینگ
پاسخ
 سپاس شده توسط aseman ، رعنا ملکان ، AlirezA M ، P@RSA ، wrongturn ، رزا ، shervin ، shamim

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان