امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
خود یا فیلم بگویید از علاقه سریال مورد

از فیلم یا سریال مورد علاقه خود بگویید
29-08-2019، 05:45 PM,
Video  از فیلم یا سریال مورد علاقه خود بگویید
دوستان اینجا میتونید فیلم یا سریالی که دیدید و دوست داشتید رو معرفی کنید. Rolleyes
خارجی یا ایرانیش فرقی نمی کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط shamim ، mehran ، رعنا ملکان ، aseman ، AlirezA M ، shervin ، wrongturn ، رزا ، P@RSA
29-08-2019، 05:52 PM,
RE: از فیلم یا سریال مورد علاقه خود بگویید
خب بازم اول من بگم. Big Grin

سری فیلم های اونجرز avengers رو دنبال می کنم که دیگه فکر نمی کنم نیاز به معرفی داشته باشه. همه میشناسین.
کلاً کارهای مارول marvel  رو دوست دارم و پیگیر همه فیلماش هستم. arms

اسپایدرمن
ثور
دکتر استرنج
کاپتین امریکا
مرد مورچه ای
سری فیلم های x-men
و .. و .. و ... کلا همشون Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط shamim ، mehran ، رعنا ملکان ، aseman ، AlirezA M ، shervin ، wrongturn ، رزا ، P@RSA
30-08-2019، 11:45 AM,
فیلم های کمپانی دیسنی رو خیلی دوست دارم و مارول رو هم دوست دارم و کمدی هم خیلی دوست دارم. TongueBig Grin
دیگه همه اسامیشون الان تو خاطرم نیست ولی فکر می کنم خیلی مشخص بود اطلاعاتی که دادم ShyCool

درمورد کمدی بگم که کارهای ادی مورفی و بعضی از کارهای جیم کری و همینطور کارهای کمدی رابین ویلیامز رو خیلی دوست دارم arms
پاسخ
 سپاس شده توسط mehran ، soheil124 ، رعنا ملکان ، aseman ، AlirezA M ، shervin ، wrongturn ، رزا ، P@RSA
30-08-2019، 10:06 PM,
فیلم های اکشن و هیجان انگیز رو دوست دارم مثل:
سری فیلم های سریع و خشن
سری فیلم های taken با بازی لیام نیسن
و سری فیلم های جان ویک
و خیلی فیلم ها ........
کارهای راک رو هم دوست دارم مثل رمپیج . آسمان خراش . سن آندریاس
کلا کارهای لیام نیسن و دواین جانسون (راک) رو خیلی دوست دارم

ممنون بخاطر این تاپیک smiley-signs001
پاسخ
 سپاس شده توسط soheil124 ، رعنا ملکان ، aseman ، AlirezA M ، shervin ، shamim ، wrongturn ، رزا ، P@RSA
31-08-2019، 11:00 AM,
فیلم های خانوادگی و رومنس و اجتماعی و درام رو دوست دارم.
الان فیلم های la la land  و the Notebook  و Titanic و The Age of Adaline  رو به خاطر دارم که خیلی قشنگن!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط aseman ، AlirezA M ، shervin ، shamim ، wrongturn ، رزا ، soheil124 ، mehran ، P@RSA
02-09-2019، 11:54 AM,
فیلم های ترسناک ماورایی دوست دارم مثل سری فیلم های کانجرینگ و جن گیر و گراج و رینگ و از این قبیل فیلم ها biggestgrin
پاسخ
 سپاس شده توسط رعنا ملکان ، shervin ، shamim ، aseman ، wrongturn ، رزا ، soheil124 ، mehran ، P@RSA
03-09-2019، 12:47 AM,
من هم ژانر ترسناک دوست دارم 

الانم سریال the terror رو دارم نگاه می کنم. فصل دومش هست. فصل اولش داستان دیگه ای داشت که خیلی قشنگ بود. دومی هم تازه شروع شده.

سریال american horror story رو هم دیدم.

سریال the haunting of hill house هم کلا یک فصل هست. ده قسمته. اگه ترسناک فرا طبیعی دوست دارید ببینید.

fear the walking dead
the walking dead
هم سریال هایی بودن که چند فصلی ازشون رو دیدم اما دیگه رها کردم. خیلی طولانی شدن
Undecided

کلا سریال رو به فیلم ترجیح میدم. تا مدتی سرگرمی labkhand
[تصویر:  1391440243.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط shamim ، aseman ، wrongturn ، AlirezA M ، رزا ، soheil124 ، mehran ، رعنا ملکان ، P@RSA
04-09-2019، 12:44 AM,
دوستان توصیه می کنم سریال چرنوبیل رو ببینید. خیلی قشنگه و 5 قسمت هم بیشتر نیست. بر اساس حادثه چرنوبیل ساخته شده و همین که از روی واقعیت ساخته شده زیباییش رو دوچندان می کنه.

بازی تاج و تخت هم از سریال های مورد علاقم بود که تموم شد.

و اینکه منم الان دارم سریال ترور رو می بینم. البته چون فصل اول رو ندیده بودم تازه دانلود کردم و از اول دارم میبینم.

از قدیمی ترها هم سریال لاست رو خیلی دوست داشتم. وقت کنم یه بار دیگه میبینمش. yess
پاسخ
 سپاس شده توسط AlirezA M ، shamim ، رزا ، soheil124 ، mehran ، shervin ، رعنا ملکان ، aseman ، P@RSA
05-09-2019، 08:33 PM,
(02-09-2019، 11:54 AM)AlirezA M نوشته است: فیلم های ترسناک ماورایی دوست دارم مثل سری فیلم های کانجرینگ و جن گیر و گراج و رینگ و از این قبیل فیلم ها biggestgrin
وای کانجرینگ عالیه عالی ولی متاسفانه بقیه فیلم های این مجموعه چنگی به دل نمیزنه. Undecided

دوستان پیشنهاد می کنم  ringu رو هم ببینید که نسخه ژاپنی رینگ هست که قبل از سری فیلم های آمریکایی رینگ ساخته شده و خیلی هم قشنگه . دوبله هم شده.
(04-09-2019، 12:44 AM)wrongturn نوشته است: دوستان توصیه می کنم سریال چرنوبیل رو ببینید. خیلی قشنگه و 5 قسمت هم بیشتر نیست. بر اساس حادثه چرنوبیل ساخته شده و همین که از روی واقعیت ساخته شده زیباییش رو دوچندان می کنه.

بازی تاج و تخت هم از سریال های مورد علاقم بود که تموم شد.

و اینکه منم الان دارم سریال ترور رو می بینم. البته چون فصل اول رو ندیده بودم تازه دانلود کردم و از اول دارم میبینم.

از قدیمی ترها هم سریال لاست رو خیلی دوست داشتم. وقت کنم یه بار دیگه میبینمش. yess

‌موافقم. چرنوبیل خیلی سریال قشنگیه  labkhand ‌ ترور رو هم به پیشنهاد دوستان میخوام ببینم biggestgrin
پاسخ
 سپاس شده توسط shervin ، رعنا ملکان ، aseman ، AlirezA M ، رزا ، shamim ، soheil124 ، wrongturn ، P@RSA
07-09-2019، 08:02 AM,
(05-09-2019، 08:33 PM)mehran" نوشته است: وای کانجرینگ عالیه عالی ولی متاسفانه بقیه فیلم های این مجموعه چنگی به دل نمیزنه. Undecided
بخصوص این آنابل آخری که فاجعه بود. نمی دونم چرا یه کار خوبی که انجام میشه انقدر ادامه میدن کش میدنش که خرابش کنن. مثل ایکس من آخر  Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط رزا ، shamim ، رعنا ملکان ، soheil124 ، aseman ، wrongturn ، shervin ، P@RSA ، mehran

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile کتاب مورد علاقه خود را به دوستانتان معرفی کنید soheil124 11 9,187 23-11-2019، 10:37 PM
آخرین ارسال: دادماس

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان