امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
muscipula خوار venus dionaea حشره flytrap ونوس

ونوس حشره خوار / Venus flytrap / Dionaea muscipula
01-10-2014، 12:11 AM, (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-10-2014، 12:14 AM، توسط Am!r.)
RE: ونوس حشره خوار / Venus flytrap / Dionaea muscipula
(30-09-2014، 08:22 PM)رزا نوشته است: سلام یه سوال بی ربط دارم
البته خیلی بی ربط نیست ولی درباره اینه که توی تهران کجا این گیاه رو دارن برای فروش؟

سلام
باید بگردید...البته آخر همین ماه نمایشگاه فصلی گل و گیاهه احتمال زیاد اونجا پیدا میکنید.

(30-09-2014، 08:22 PM)رزا نوشته است: وگرنه مجبورم بذرشو بگیرم. چون بذرشو اینترنتی توی تهران پیدا کردم ولی دوست دارم از اول گیاهشو داشته باشم. آخه من آدم بی حوصله ای هستم Tongue
 بنظرم شما کلا پستهای قبلی رو نمیخونیدDodgy...در دوتا از پستهای پیشین در مورد بذر توضیح داده بودم....
بذر گیاه حشره خوار که مثل تاج خروس نیست که همینطوری بکارید و راحت بشه اونی که در عکس میبینید...جدای از گرفتاریهاش و صبوری(!) مهمترین مساله پیدا کردن بذر تازه ست چون احتمال جوانه زدن بذر کهنه چیزی در حد صفره و پولتون رو دور میریزید...بذر رو فراموش کنید.

(30-09-2014، 08:22 PM)رزا نوشته است: یه سوال دیگه ام دارم اینکه توی عکسهای خانوم آریانیا یه سری از گیاها توشون حشرات مرده بودن. باید بزاریم بمونن یا گیاه رو تمیز کنیم؟ یعنی بعد اینکه گیاه دهنش رو باز کرد لازم نیست باقیمونده جنازه حشره رو برداریم؟ vaaaaaaay
ممنون

پرسش خوبی پرسیدید...بله. بهتره لاشه رو خارج کنید...در رطوبت بالا و بخصوص در صورت فقدان تهویه مناسب،لاشه قارچ میزنه و احتمال آلوده شدن گیاه وجود داره.
autumn2
پاسخ
 سپاس شده توسط Neda Ariania ، رزا ، P@RSA ، AlirezA M

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ونوس حشره خوار / Venus flytrap / Dionaea muscipula - توسط Am!r - 01-10-2014، 12:11 AM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  واریته های ونوس حشره خوار Venus Flytrap varieties Neda Ariania 2 7,593 09-03-2015، 08:00 PM
آخرین ارسال: رزا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان