امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0

[-]
کلمات کلیدی
muscipula خوار venus dionaea حشره flytrap ونوس

ونوس حشره خوار / Venus flytrap / Dionaea muscipula
27-09-2014، 07:27 PM, (آخرین ویرایش در این ارسال: 27-09-2014، 07:31 PM، توسط Neda Ariania.)
RE: ونوس حشره خوار / Venus flytrap / Dionaea muscipula
سلام

من به عمق نیم سانت داخل زیر گلدانی آب ریخته بودم (اگر اشتباه فهمیدم تصحیح بفرمایید) که امروز در کمال ناباوری دیدم کاملاً خشک شده یعنی آب رو بطور کامل کشیده با اینکه خاک گلدان قبلاً کاملاً شسته شده و مرطوب بود! حالا سوال اینه که صبر کنم تا اثری از خشکی در سطح خاک گلدان مشاهده کنم یا نه و بطور مرتب مثلاً دو روز یکبار مقداری آب اسپری کنم روی گیاه و خاک؟ و سه روز بعد هم دوباره داخل زیرگلدانی آب بریزم؟

متشکرم
[تصویر:  1381817162.gif]
emoticon-object-040 وب سایت رازبقــــــــا یک دانشنامه آزاد است با موضوع جانوران، گیـــــاهان، طبیعت و محیط زیست و پروفایل های اطلاعاتی این وب سایت توسط اعضای آن گردآوری و ترجمه شده اند، پس به پاس تلاششــــــان اگر قصد استفاده از مطالب را در پایگاه خود داشتید، ذکر منبع و درج لینک را فراموش نفرمایید. افراد خاطی بر اساس قانون جرائم رایــــــانه ای با "پیگرد قانونی" مواجه خواهند شد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Am!r ، AlirezA M ، رزا

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ونوس حشره خوار / Venus flytrap / Dionaea muscipula - توسط Neda Ariania - 27-09-2014، 07:27 PM

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  واریته های ونوس حشره خوار Venus Flytrap varieties Neda Ariania 2 7,565 09-03-2015، 08:00 PM
آخرین ارسال: رزا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان